Miniony weekend z ciężką nogą u kierujących

fot. KPP w Policach
W miniony weekend policjanci Wydziału Ruchu Drogowego w KPP Policach ujawnili czterech kierujących, którzy jechali z prędkością powyżej 100 km/h w terenie zabudowanym. Za pośpiech i brak rozsądku zostali ukarani mandatami a także zostały im zatrzymane prawa jazdy. Oby czas na który zostały im zatrzymane uprawnienia do kierowania skłonił ich do refleksji nad swoim zachowaniem na drodze.
REKLAMA

Policjanci Wydziału Ruchu drogowego w Policach tylko w miniony weekend zatrzymali czterech kierujących, którzy rażąco przekroczyli prędkość w terenie zabudowanym. Niechlubnym rekordzistą został kierujący Peugeotem, który w niedzielę, w Tanowie jechał z prędkością 120km/h, przy ograniczeniu do 50 km/h. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 20 00 zł, dodatkowo konto kierującego zostało zasilone o 10 punktów karnych . Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy na okres trzech miesięcy.

Teg o samego dnia w oko radaru wpadł obywatel Ukrainy, który kierując Mercedesem jechał z prędkością 109 km/h. Męczyna również został ukarany ma n datem karnym w wysokości 15 00 zł o raz zostały mu zatrzymane uprawnienia do kierowania na okres trzech miesięcy.

Kolejnymi kierującymi, którzy ponad dwukrotnie przekroczyli prędkość w terenie zabudowanym to zatrzymany w Pilchowie Koreańczyk, który kierował Fordem Tiguanem oraz kierujący BMW. Mężczyźni również ponieśli konsekwencje nadmiernej prędkości w postaci mandatów karnych opiewających na kwotę po 1500 zł a także pożegnali się z uprawnieniami do kierowania na okres 3 miesięcy.

sierż sztab. Anna Kaźmierczak

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Police
21.3°C
wschód słońca: 04:36
zachód słońca: 21:34
Koronawirus
zachodniopomorskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Policach